Славське (Славсько) — селище міського типу у Сколівському районі Львівської області. Славське з усіх боків оточене горами, розташоване у сонячній долині, в місці злиття двох річок — Опору і Славки, на висоті  600 м над рівнем моря. У туристичній галузі Славське має досить розвинену інфраструктуру зимового відпочинку. Серед інших популярних місць відпочинку туристів у Сколівському районі є Волосянка, Коростів, Орявчик.

Серпень (котеджне містечко 12 місяців)

Описати садибу Серпень в котеджному містечку 12 місяців у Славську можна двома словами: шикарний котедж. Тут все зроблено з дерева та натуральних матеріалів, в оформленні використано нейтральні кольори.
5.00 / 1 review
на 1 особу

Зербань (готельний комплекс)

Думаєте, де зупинитися на відпочинку в Карпатах? Цікавим варіантом є готель Зербань у Славському. Око тішить велика доглянута територія: бруковані доріжки, дитячий майданчик з гіркою, будиночком і гойдалкою, альтанки, заховані в заростях туй, симпатичні декоративні елементи та хвойне озеленення.

Садиба Арєф’євих

Особливості закладу: у садибі Арєф'євих проводяться мистецькі пленери, в тому числі міжнародні. У ресторані "МАКСИМ" розташована Арт-галерея "МАКСИМ", де виставлені роботи учасників міжнародних художніх пленерів у Славському.
5.00 / 1 review
на 1 особу