Верховина (до 1962 р. — село Жаб’є, пол. Zabie) — місто Верховинського району в Івано-Франківської області. Розташоване на висоті 620 м над рівнем моря, на березі річки Чорний Черемош. Серед інших популярних курортів Верховинського району є: Верхній Ясенів, Верховина, ДземброняІльціКриворівня.

Смерічка (садиба)

Кімнати в котеджі Смерічка не лише комфорті, але й по-домашньому привітні: на стінах розвішані домоткані килими, а замість звичайних простирадл можуть бути теплі шерстяні ліжники. Шукаєте бюджетний варіант проживання в Карпатах? Замовляйте номери в Смерічці!

Полонина (котеджі)

В садибі Полонина у мальовничій Верховині вас чекає теплий прийом, смачне та недороге харчування, великий вибір розваг.

Райський куточок (садиба)

Перше враження про садибу Райський куточок у Верховині складається одразу ж на подвір'ї – власники прийняли чудове архітектурне рішення, яке ідеально влилось у навколишню природу. Відпочинок у Карпатах в такому котеджі буде справжнім естетичним задоволенням. В номерах ви почуватиметеся затишно й комфортно.

Садиба “Китиця”

Суміщайте оздоровлення та відпочинок у Карпатах і набирайтеся сил аж до наступного візиту у Верховині в садибі Китиця

Над Черемошем (садиба)

У садибі Над Черемошем у Верховині на вас чекають затишні й комфортні номери з дерев'яними меблями та домашнім оформлення. На території садиби є затишна колиба, оздоблена гуцульським одягом та іншим музейним старовинним експонатом.