Є вільні місця

Hotel_Vodospad_Yaremche

Готель Водоспад ✰✰✰

Яремче – це чудове місце для  відпочинку в Карпатах. Готель Водоспад розрахований на туристів, які бажають не лише свій відпочинок провести активно (саме Яремче унікальне місто за кількістю цікавих туристичних пропозицій), але й з комфортом відпочивати після активного дня.
5 / 1 review
на 1 особу
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Татарчик (гостинний двір)

Татарів. На віддалі від центральної дороги знаходиться затишна приватна садиба Татарчик. Тут зручно розмістяться 12 гостей, а для маленьких туристів за потребою нададуть окреме ліжко. Садиба Татарчик найбільше припадає до серця любителям рибалки, адже на території є ставок, де розводять форель.
Zhuva_Voda_Yaremche

Жива вода (міні-готель)

Яремче. Літом гості садиби Жива Вода полюбляють купатися у річці – русло Прута в цьому місці ідеально підходить для водних процедур, а власники садиби обладнали зручний підхід до води та місце, де можна розкласти рушник чи простирадло.
Stitched Panorama

Карпатські зорі (котедж)

Селище Ясіня Рахівського району саме по собі є цікавим населеним пунктом – музеї, пам'ятники, архітектурні об'єкти – екскурсію та розповідь про місцеві цікавинки можна слухати цілий день. Котедж Карпатські зорі знаходиться неподалік від річки та лісу, тож в теплу пору року гості садиби обирають купання, походи, поїздки верхи.