Косівський район — район України у південно-східній частині Івано-Франківської області. Районний центр — місто Косів. Цей край відомий як центр туризму та народних промислів на Прикарпатті. Серед популярних курортів місцевості: ВербовецьКосів, Кути, ПрокураваСтопчатівШешори. Іншими популярними напрямками у Івано-Франківській області є: Яремчанська міська рада, і Верховинський район.

Гірський спокій (садиба)

Садибу Гірський Спокій (Шешори) сміливо можна назвати комплексом – добре продумана територія включає просторий дитячий майданчик, стоянку для автомобілів, альтанки, штучне озеро.

Косівчанка (садиба)

Садиба Косівчанка (Косів) – це красивий сучасний будинок із затишними номерами. Але найбільшою перевагою проживання у Косові в садибі Косівчанка є гостинність власників.

Садиба Гуцуляків

Садиба Гуцуляків потопає в зелені лісу, який починається у безпосередній близькості від будинку. Річка Пістинька теж шумить неподалік – літом це найкраще місце для купання й спокійного відпочинку в Карпатах.

У пані Олі (садиба)

Зранку по всій садибі У пані Олі розноситься приємний аромат чаю, звареного з гірських трав. Сама господиня готує цілющий напій та абсолютно безкоштовно пригощає ним усіх гостей. Проживання в Косові – це ще й смачна та ситна їжа.