Косівський район — район України у південно-східній частині Івано-Франківської області. Районний центр — місто Косів. Цей край відомий як центр туризму та народних промислів на Прикарпатті. Серед популярних курортів місцевості: ВербовецьКосів, Кути, ПрокураваСтопчатівШешори. Іншими популярними напрямками у Івано-Франківській області є: Яремчанська міська рада, і Верховинський район.

Гірський спокій (садиба)

Садибу Гірський Спокій (Шешори) сміливо можна назвати комплексом – добре продумана територія включає просторий дитячий майданчик, стоянку для автомобілів, альтанки, штучне озеро.

Клен (котедж)

Якщо вам потрібно організувати відпочинок в Карпатах недорого, звертайтеся до господарів котеджу Клен – для постійних клієнтів та при довготривалому проживанні тут надаються знижки, а дітей до семи років поселяють безкоштовно!

Фільварок (готель)

Якщо ви любите подорожувати автомобілем або навіть велосипедом, то в Косівському районі радимо завітати в готель Фільварок (Стопчатів).

Еко Карпати (садиба)

Садиба Еко Карпати – це свого роду відпочинковий комплекс. Приїжджати сюди варто за свіжим повітрям, неймовірними краєвидами, гірськими прогулянками та екскурсіями.

Казкова фея (садиба)

Житло в Шешорах бронювати слід заздалегідь, бо це затишне село вже давно стало улюбленим місцем відпочинку багатьох шанувальників карпатської природи. В котеджі Казкова фея вам також запропонують смачне домашнє харчування...

Косівчанка (садиба)

Садиба Косівчанка (Косів) – це красивий сучасний будинок із затишними номерами. Але найбільшою перевагою проживання у Косові в садибі Косівчанка є гостинність власників.

Садиба Гуцуляків

Садиба Гуцуляків потопає в зелені лісу, який починається у безпосередній близькості від будинку. Річка Пістинька теж шумить неподалік – літом це найкраще місце для купання й спокійного відпочинку в Карпатах.

У пані Олі (садиба)

Зранку по всій садибі У пані Олі розноситься приємний аромат чаю, звареного з гірських трав. Сама господиня готує цілющий напій та абсолютно безкоштовно пригощає ним усіх гостей. Проживання в Косові – це ще й смачна та ситна їжа.