Верховинський район — район України у південній частині Івано-Франківській області. Районний центр — смт Верховина (до 1962 — село Жаб’є). На території району знаходяться ряд найвищих вершин Східних Карпат, у тому числі й третя за висотою гора України — Піп Іван, 2020 м. Серед популярних курортів місцевості: Верхній Ясенів, Верховина, ДземброняІльціКриворівня. Іншими популярними туристичними напрямками у Івано-Франківській області є: Яремчанська міська рада і Косівський район.

Дземброня (котедж)

Садиба Дземброня в однойменному селищі серед Карпат – це райський куточок, де можна сховатися від шуму автомобілів та міської суєти. Приїжджайте сюди в будь-яку пору року: гостинна зустріч, затишна кімната та смачна їжа є незмінними складниками відпочинку в Карпатах у котеджі Дземброня!

Згарда (готель)

Відбиток гуцульського колориту можна побачити в усіх аспектах життя жителів Верховинщини. Але найприємнішою для туристів є особлива гостинність мешканців цього краю. Власники готелю Згарда — не виняток.

Відпочинковий комплекс Верховина

Суміщайте оздоровлення та відпочинок у Карпатах і набирайтеся сил аж до наступного візиту у відпочинковий комплекс Верховина.

Водограй карпат (готель)

Водограй Карпат у Верховині ви оберете без вагань. По-перше, і хтось скаже, що це найважливіше, тут привітні господарі, котрі з готовністю приходять на допомогу у вирішення всіх «відпочинкових» питань. Тільки хороше можна сказати й про сам готель.

Садиба “Китиця”

Суміщайте оздоровлення та відпочинок у Карпатах і набирайтеся сил аж до наступного візиту у Верховині в садибі Китиця

Гостинний двір Горицвіт

Карпатські краєвиди вражають своєю величчю в незалежності від сезону. Нею ви маєте можливість насолодитися у комфортабельному котеджі Горицвіт. Саме тут Ви можете знайти затишний карпатський колорит, мальовничу колибу, баньку та спробувати смачну національну кухню.
5.00 / 1 review
на 1 особу

Полонина (котеджі)

В садибі Полонина у мальовничій Верховині вас чекає теплий прийом, смачне та недороге харчування, великий вибір розваг.

Райський куточок (садиба)

Перше враження про садибу Райський куточок у Верховині складається одразу ж на подвір'ї – власники прийняли чудове архітектурне рішення, яке ідеально влилось у навколишню природу. Відпочинок у Карпатах в такому котеджі буде справжнім естетичним задоволенням. В номерах ви почуватиметеся затишно й комфортно.

Затишок (гостинний двір)

Відпочинок в Карпатах має починатися саме з такого затишного дому. Рекомендуємо не оминути увагою й місцеву кухню – меню з широким асортиментом гуцульських та українських страв пропонує господиня садибу Затишок.

Садиба “Плай”

Садиба "Плай" у Верховині - чудове місце для відпочинку групами: 25 ліжкомісць, смачна кухня, зручне місце розташування.

Трембіта (котеджі)

Котеджі Трембіта у Верховині – це три красиві котедж із видом на довколишні гори. А подивитися тут є на що! Садиба знаходиться на підвищенні, тому ніщо не заважатиме насолоджуватися красою природи просто з території.
5.00 / 1 review
на 1 особу

Смерічка (садиба)

Кімнати в котеджі Смерічка не лише комфорті, але й по-домашньому привітні: на стінах розвішані домоткані килими, а замість звичайних простирадл можуть бути теплі шерстяні ліжники. Шукаєте бюджетний варіант проживання в Карпатах? Замовляйте номери в Смерічці!