Микуличин — село в Івано-Франківській області, підпорядковане Яремчанській міськраді. Низькогірний кліматичний курорт, розташований у долині річки Прута. Микуличин – найдовше село в Україні, загальна протяжність — 44 км. Серед інших популярних курортів Яремчанської міської ради: Ворохта, Микуличин, Поляниця (Буковель), Татарів, Яблуниця, Яремче.

Чани в Микуличині

Микуличин. Чани У Богдана

Ковчег (котедж)

Садиба Ковчег розташувалась практично у центрі Микуличина. Багато туристів, які вже побували тут, називають одним з основних плюсів саме місце розташування, адже до магазину, кафе та ринку звідси рукою подати.

Гостинна хата (і колиба)

Відпочинок в Карпатах приємний завжди: коли припікає сонце, можна скупатися в прохолодних водах ріки, до якої від готелю Гостинна хата (Микуличин) веде симпатичний підвісний міст, а зимою гори кличуть лижників та сноубордистів.
5.00 / 5 reviews
на 1 особу

Хатинка Мисливця (садиба)

Плануючи відпочинок у Карпатах, ціни доводиться враховувати чи не в першу чергу. Щедрі господарі садиби Хатинка Мисливця в Микуличині надають безкоштовне проживання для дітей до 5 років.

Алекс (котедж)

Якщо на час вашого відпочинку в Карпатах припадає особливе свято чи день народження і готувати самотужки не хочеться, просто замовте страви в господарів – помірні ціни та відмінний смак будуть чудовим подарунком.

У Богдана (котедж)

Туристи винаймають номери в котеджі У Богдана, ще й для того, щоб насолодитися смачними й ситними стравами, що їх пропонує господиня.