Яблуниця — село в Україні, в Івано-Франківській області, у складі Яремчанської міської ради (ВорохтаМикуличин, Поляниця (Буковель), Татарів, Яблуниця, Яремче). Яблуниця лежить у межах Карпатського національного природного парку, і пропонує різноманітний відпочинок як літом так і зимою.

Hoch Land (готель)

У готелі Hoch Land є все необхідне для зручного розміщення та відпочинку 50 гостей. 18 номерів з індивідуальними зручностями облаштовані в кількох категоріях відповідно до розміру, кількості спальних місць та особливостей інтер'єру. Всі кімнати оформлені в сучасному стилі.
4.00 / 1 review
на 1 особу

Царина (готель)

Готель Царина сміливо можна назвати цілим відпочинковим комплексом, адже на невеликій території є все необхідне для повноцінного відпочинку.

Постоялий двір (котеджі)

Гостинна зустріч чекає вас в садибі Постоялий двір у Яблуниці. Зручне місце розташування притягує сюди туристів як влітку, так і взимку.
5.00 / 1 review
на 1 особу

Кептарик (гостинний двір)

На вході у Гостинний двір Кептарик зустрічає веселий гуцульський мисливець. Зайшовши у фойє, ви потрапите у справжній музей гірських українців: вишиті рушники, ткані килими, картини з найкращими пейзажами краю, елементи одягу та зброї – все це формує перші приємні враження гостей.

Над струмком (котеджі)

Над Струмком у Яблуниці можна назвати повноцінним відпочинковим комплексом, адже тут є три котеджі, розраховані на різну кількість гостей, а на території розміщена альтанка з мангалом та дитяча гойдалка.

Далевид (котедж)

На Яблуницькому перевалі в однойменному селі гостей чекає садиба Далевид. Щоби дістатися сюди, авто треба буде лишити на стоянці та пройти 150 метрів – так ви підніметеся на невелике підвищення, де стоїть котедж. Види звідси відкриваються пречудові!

Dream House (готель)

В готелі DREAM HOUSE гостей чекає п'ятнадцять просторих номерів із різною кількістю спальних місць. Якщо вам потрібне недороге житло в Яблуниці, то зверніть увагу на цей готель – хороший рівень сервісу та комфортні умови тут пропонують за абсолютно доступними цінами.

Горянка Яблуниця

Котедж Горянка ви не сплутаєте з іншими – чудовий дерев'яний будинок та невелику кам'яну огорожу видно здалека. Котедж знаходиться на Яблуницькому перевалі: навіть з вікон у номерах вам відкриватимуться неймовірні гірські пейзажі. При ближчому знайомстві хороші враження лише підсилюються – все виглядає доглянутим та чистим, відчувається дбайлива рука доброго господаря.
3.33 / 3 reviews
на 1 особу

У Ярослава (котедж)

Чудовим варіантом для будь-яких категорій туристів в Яблуниці є котедж У Ярослава. На території садиби є два дерев'яні будинки, сауна, альтанка і гойдалка для маленьких гостей, тож котедж у Ярослава можна назвати справжнім відпочинковим комплексом.

Альпійський дворик (котедж)

Садиба Альпійський дворик зручно розмістилася неподалік від центру Яблуниці. Тут є дев'ять компактних номерів та кухня-їдальня – загалом, усе, що може знадобитися під час відпочинку в Карпатах.

Соколине гніздо (котедж)

Ви мрієте пожити в будинку, вікна якого виходять на ліси та гори? Таку мрію легко здійснити в садибі Соколине гніздо у Яблуниці! Територія з двома дерев'яними котеджами огороджена, тож можна не турбуватися за дітей, які радо бавитимуться на просторому подвір'ї. Літом у дворі діє басейн.

Мандри гуцулки (садиба)

«Мандри гуцулки» – це триповерховий котедж в центрі Яблуниці. Поруч знаходиться траса Львів – Рахів – Мукачеве та гірськолижний витяг.