Яблуниця — село в Україні, в Івано-Франківській області, у складі Яремчанської міської ради (ВорохтаМикуличин, Поляниця (Буковель), Татарів, Яблуниця, Яремче). Яблуниця лежить у межах Карпатського національного природного парку, і пропонує різноманітний відпочинок як літом так і зимою.

Кептарик (гостинний двір)

На вході у Гостинний двір Кептарик зустрічає веселий гуцульський мисливець. Зайшовши у фойє, ви потрапите у справжній музей гірських українців: вишиті рушники, ткані килими, картини з найкращими пейзажами краю, елементи одягу та зброї – все це формує перші приємні враження гостей.

Альпійський дворик (котедж)

Садиба Альпійський дворик зручно розмістилася неподалік від центру Яблуниці. Тут є дев'ять компактних номерів та кухня-їдальня – загалом, усе, що може знадобитися під час відпочинку в Карпатах.

Квітуча гора – котедж №3

Село Яблуниця – це чудові краєвиди і добра дорога на г/к Буковель. Тут більше простору і спокою, ніж безпосередньо на Буковелі. Садиба «Квітуча гора» знаходиться за 400 м від повороту на нову дорогу на Буковель.

Прутець (котеджі)

У Яблуниці котедж Прутець є одним з найулюбленіших туристичних місць. Менший будинок розрахований на 12 гостей, а більший – на 39 гостей. В разі потреби тут можуть розміститися гості невеликого весілля.

У Колюні (садиба)

Коли на дворі зима, треба сідати у поїзд і їхати в гори. Приблизно так співається в популярній українській пісні. Порада чудова, але перед виїздом обов’язково зателефонуйте в садибу У Колюні (Яблуниця) та забронюйте потрібну кількість номерів. Тут вас зустріне гостинна хазяйка, яка готує найсмачніші гуцульські сніданки та вечері.