Нові швидкі поїзди – зі Львова до Івано-Франківська за 1 годину 10 хвилин

Міністр інфраструктури Володимир Омелян запропонував Войцеху Балчуну, главі “Укрзалізниці”, реалізувати проект модернізації та електрифікації залізниці Львів – Івано-Франківськ – Чернівці. Міністр повідомив на своїй сторінці в Facebook, що проект повинен створити першу в Україні систему швидкісного регіонального залізничного сполучення європейського зразка..

Швидкісні регіональні електропоїзди повинні долати відстань від Львова до Івано-Франківська не менш ніж за одну годину 10 хвилин, а від Львова до Чернівців – за дві години 20 хвилин, – заявив Омелян.

Lviv
Фото взято з lviv.net.ua

Згідно словам міністра, даний проект має стати першим, організованість на партнерській основі між оновленої “Укрзалізниця” і державою.

Ivano-Frankivsk
Фото взято с stezhkamu.com

Упевнений, що до реалізації цього проекту з задоволенням приєднаються і міжнародні фінансові установи, які нам допомагають в пріоритетних інфраструктурних проектах. Тому за кілька років проблема транспортної ізольованості Буковини і Прикарпаття може бути вирішена, а регіон отримає новий стимул для економічного зростання і підвищення рівня добробуту його жителів, – зазначив Омелян, і додав, що пропозиція також направлено мерам обласних центрів.

Магістраль Львів-Чернівці була запущена в 1866 році, і 1 вересня цієї залізниці виповнилося 150 років (з моменту відкриття).

Фото взято с vbusk.com
Фото взято з vbusk.com

ukraine.1001idea.info