Криворівня — село Верховинського району Івано-Франківської області. Серед інших популярних курортів Верховинського району є: Верхній Ясенів, Верховина, ДземброняІльці.

Садиба у Зумера

Що робити у Криворівні? Таке питання в гостей цього гірського села не виникає: поруч із Садибою У Зумера розташований грибний ліс. У межах близької досяжності знаходяться і річка Черемош, Мекка для шанувальників рафтингу на гірських річках, а також гірськолижні витяги у самій Верховині.

Гуцульська рапсодія (садиба)

Садиба «Гуцульська рапсодія» пишається відгуками про смачну домашню гуцульську кухню, побутовий комфорт і зручне розташування. Ґазди, тобто хазяї, тут і справді гостинні.
5.00 / 1 review
на 1 особу

Садиба Христина

Серце Карпат, про яке складено десятки легенд і де знято не один кінофільм – це село Криворівня, у приватному секторі котрого розміщена садиба Христина. До послуг гостей тут є цілий перелік пропозиції, які зроблять відпочинок у Карпатах казковим. Ось кілька з них: рибалка у річці Черемош поруч, сауна, екскурсії музеями Криворівні, збирання грибів і ягід в теплу пору року – головне все встигнути!
4.00 / 1 review
на 1 особу

У пані Марії (котеджі)

Проживання на Верховині (а саме до цього району належить село Криворівня) сподобається вам не лише в теплу пору, але й зимою, адже неподалік є підйомники та траси для початківців у гірськолижних видах спорту.

Над потоком (садиба)

Село Криворівня – серце і центр культури Гуцульського краю. Тут є можливість помандрувати на легендарну Дземброню і торкнутися таємниць Сергія Параджанова в хаті-музеї «Тіні забутих предків», завітати до «Гуцульської ґражди» або нарешті здійснити сплав стрімким Чорним Черемошем – зайнятися рафтингом.

Садиба Білаків

Садиба Білаків розташована в гуцульському селі «музеїв» Криворівня. Дістатися до першого з них можна за кілька дві хвилини ходу. Туристам, які їдуть на відпочинок в Карпати, щоби цілі дні проводити на свіжому гірському повітрі, екскурсії музеями точно припадуть до смаку. Хоча й в садибі Білаків є достатньо старовинних експонатів, котрі дісталися хазяїну від прадідів.