Верхній Ясенів — невелике гуцульське село Верховинського району Івано-Франківської області, розташоване на відстані 12 км від смт Верховини, в долині річки Чорний Черемош. Серед інших популярних курортів Верховинського району є: Верховина, ДземброняІльціКриворівня.

Згарда (готель)

Відбиток гуцульського колориту можна побачити в усіх аспектах життя жителів Верховинщини. Але найприємнішою для туристів є особлива гостинність мешканців цього краю. Власники готелю Згарда — не виняток.

Гостинний двір Горицвіт

Карпатські краєвиди вражають своєю величчю в незалежності від сезону. Нею ви маєте можливість насолодитися у комфортабельному котеджі Горицвіт. Саме тут Ви можете знайти затишний карпатський колорит, мальовничу колибу, баньку та спробувати смачну національну кухню.
5.00 / 1 review
на 1 особу

Гуцулочка (садиба)

В Гуцулочці сподобається гостям будь-якого віку: діти будуть у захваті від можливості проводити весь вільний час в саду та на дворі, а дорослі віднайдуть життєдайні сили в чарівних краєвидах, смачних верховинських стравах, відпочинку в сауні та інших розвагах, які доступні лише в Карпатах!