В’їзд до центру Львова стане платним для автомобілів, що доставляють продукти

З 1 серпня проїзд в центральну частину Львова для автомобілів, які здійснюють функції доставки продуктів, з 8:00 до 11:00 буде платним. Про це під час брифінгу розповів керівник поліції, радник міського голови з безпеки Юрій Діль, передає Вголос.

“Щодо платного заїзду, то це виключно для автомобілів доставки, які доставляють продукцію з 8:00 до 11:00, вони будуть платити в місяць десь орієнтовно 140 гривень. Ті, хто встигає розвантажувати продукцію з 6 до 8 мають право робити це безкоштовно, але все ж їм потрібно буде подати перелік документів для оформлення пропуску. Для мешканців в’їзд до центральної частини міста за умови оформлення перепусток буде безкоштовним “, – зазначив Діль.

В цілому, з 1 серпня у Львові вводяться нові пропуску, старі синього кольору анулюються. Крім того, скасовуються заїзди за дорученням. Наприклад, мешканець центру зараз може взяти автомобіль, зареєстрований на людину, що живе в іншій частині міста. Тепер заїхати на такій машині в центр буде заборонено.

Змінюється також колористика пропусків – для мешканців-автовласників, які живуть в пішохідній зоні, будуть зелені перепустки, для автомобілів доставки – жовті, для спецтранспорту – червоні.

ukraine.1001idea.info