Унікальна реклама Вашого помешкання з використанням аерозйомки

aerozjomka kvadrocopterom1

Команда 1001idea.info слідкує за новими тенденціями у сфері туристичного бізнесу, щоб ви отримали якісну рекламу та відкрили своїм потенційним відвідувачам ваш туристичний об’єкт зі свіжого ракурсу.

Що таке аерозйомка і чому вона така популярна?

Аерозйомка – це повітряна відео/фотозйомка за допомогою квадрокоптера (безпілотного літального апарату). Квадрокоптер розробив європейський дослідницький проект та технологічна новинка швидко знайшла своє застосування в щоденному житті людини.

Дивись більше відеороликів на нашому YouTube каналі!

Сьогодні квадрокоптер використовують при проведенні урочистостей, безпілотником доставляють піцу й розносять пошту. За допомогою квадрокоптера створюють унікальні відео- та фотопрезентації, які користуються успіхом у замовника продукту. У нашому випадку замовник – це потенційний гість Вашої садиби, який шукає, де б комфортно відпочити в Карпатах.

order

Віртуальні екскурсії, панорама замків, історичних будівель – особливо з незвичайного ракурсу – чудова реклама, яка приваблює відвідувачів. Крім того, відеозйомка з повітря дозволяє оцінити масштаби місцевості, де знаходиться Ваша садиба в Карпатах.

Зйомка відео з повітря квадрокоптером – це додаткова можливість використовувати відзнятий матеріал для візиток, каталогів та рекламних брошур Вашої садиби. Відеоматеріал допомагає туристам зорієнтуватися в місті, відображає найцікавіші маршрути й визначні пам’ятки.

aerozjomka z kvadrocopterom

Переваги аерозйомки туристичного обєкта

 • доступна вартість оренди квадрокоптера та спеціалістів порівняно з орендою кінокрана чи вертольота
 • аерозйомка в Карпатах допомагає відтворити туристу масштаб не лише Вашого обєкта, а й навколишнього ландшафту та інфраструктури
 • зйомку безпілотним квадрокоптером можна застосовувати там, де знімати за допомогою вертольота та інших видів керованих пілотом літальних апаратів неможливо або заборонено
 • Вам не потрібно погоджувати аерозйомку з державними органами
 • відеозйомка з повітря займає до години часу, а це означає, що ви можете замовити аерозйомку безпосередньо в день запланованого заходу
 • аерозйомка – це максимально короткі терміни виготовлення відео, висока якість відео і фото за порівняно невисоку вартість

Дивись більше відеороликів на нашому YouTube каналі!

Ми готові розробити для Вас індивідуальний відеоролик з використанням аерозйомки (змонтоване відео тривалістю близько 1,5 – 2,5 хв. на основі відеоматеріалу, знятого квадрокоптером).

order

Що ви отримуєте при замовленні аерозйомки вашого туристичного обєкта?

 • після опрацювання відео стає Вашою власністю і Ви розпоряджаєтесь ним на власний розсуд;
 • крім того ми надаємо вам:
  • персональну сторінку Вашої садиби на сайті ukraine.1001idea.info
  • розміщення відео на ЮТУБ-канал
  • поширення інформації про садибу в соцмережах Facebook, VK

  Ціни на відеозйомку з повітря квадрокоптером

  Звичайна ціна – 5000 грн.

  Акційна ціна  (лише грудень 2016р. – січень 2017р.- всього 3500 грн.!

  Лови знижку сьогодні – 1500 грн.!

  +38 (067) 67-255-06

  order


  Ми дбаємо про Ваш час та примножуємо Ваші гроші!

  +38 (067) 67-255-06.
  1001idea.karpaty@gmail.com
  * Відеоролик стає вашою власністю, ви матимете право розпоряджатись ним на власний розсуд, використовувати самостійно для реклами чи надавати іншим рекламодавцям для розміщення.

Comments

23/04/2017
I was suggested this website by my cousin. I'm not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my difficulty. You're wonderful! Thanks!

Залишити відповідь