Унікальна реклама Вашого помешкання з використанням аерозйомки

Гірський спокій_4

Команда 1001idea.info слідкує за новими тенденціями у сфері туристичного бізнесу, щоб ви отримали якісну рекламу та відкрили своїм потенційним відвідувачам ваш туристичний об’єкт зі свіжого ракурсу.

Що таке аерозйомка і чому вона така популярна?

Аерозйомка – це повітряна відео/фотозйомка за допомогою квадрокоптера (безпілотного літального апарату). Квадрокоптер розробив європейський дослідницький проект та технологічна новинка швидко знайшла своє застосування в щоденному житті людини.

Дивись більше відеороликів на нашому YouTube каналі!

Сьогодні квадрокоптер використовують при проведенні урочистостей, безпілотником доставляють піцу й розносять пошту. За допомогою квадрокоптера створюють унікальні відео- та фотопрезентації, які користуються успіхом у замовника продукту. У нашому випадку замовник – це потенційний гість Вашої садиби, який шукає, де б комфортно відпочити в Карпатах.

order

Віртуальні екскурсії, панорама замків, історичних будівель – особливо з незвичайного ракурсу – чудова реклама, яка приваблює відвідувачів. Крім того, відеозйомка з повітря дозволяє оцінити масштаби місцевості, де знаходиться Ваша садиба в Карпатах.

Зйомка відео з повітря квадрокоптером – це додаткова можливість використовувати відзнятий матеріал для візиток, каталогів та рекламних брошур Вашої садиби. Відеоматеріал допомагає туристам зорієнтуватися в місті, відображає найцікавіші маршрути й визначні пам’ятки.

aerozjomka z kvadrocopterom

Переваги аерозйомки туристичного обєкта

 • доступна вартість оренди квадрокоптера та спеціалістів порівняно з орендою кінокрана чи вертольота
 • аерозйомка в Карпатах допомагає відтворити туристу масштаб не лише Вашого обєкта, а й навколишнього ландшафту та інфраструктури
 • зйомку безпілотним квадрокоптером можна застосовувати там, де знімати за допомогою вертольота та інших видів керованих пілотом літальних апаратів неможливо або заборонено
 • Вам не потрібно погоджувати аерозйомку з державними органами
 • відеозйомка з повітря займає до години часу, а це означає, що ви можете замовити аерозйомку безпосередньо в день запланованого заходу
 • аерозйомка – це максимально короткі терміни виготовлення відео, висока якість відео і фото за порівняно невисоку вартість

Дивись більше відеороликів на нашому YouTube каналі!

Ми готові розробити для Вас індивідуальний відеоролик з використанням аерозйомки (змонтоване відео тривалістю близько 1 хв. – 2,5 хв. на основі відеоматеріалу, знятого квадрокоптером).

order

Що ви отримуєте при замовленні аерозйомки вашого туристичного обєкта?

 • після опрацювання відео стає Вашою власністю і Ви розпоряджаєтесь ним на власний розсуд;
 • крім того ми надаємо вам:
  • персональну сторінку Вашої садиби на сайті ukraine.1001idea.info
  • розміщення відео на ЮТУБ-канал
  • поширення інформації про садибу в соцмережах Facebook.

  Ціни на відеозйомку з повітря квадрокоптером

  Звичайна ціна – 4000 грн.

  Акційна ціна  (лише грудень 2017р.) – всього 2999 грн.!

  Лови знижку  – 1001 грн. !

  +38 (067) 67-255-06

  order


  Ми дбаємо про Ваш час та примножуємо Ваші гроші!

  +38 (067) 67-255-06.
  1001idea.karpaty@gmail.com
  * Відеоролик стає вашою власністю, ви матимете право розпоряджатись ним на власний розсуд, використовувати самостійно для реклами чи надавати іншим рекламодавцям для розміщення.