Що треба знати про катання на конях в Карпатах?

Катання на конях – це відчуття свободи і насолода від граційного руху. Це корисний та доступний кожному відпочинок. До того ж, катання верхи на коні у Карпатах – це неймовірно цікавий вид активного відпочинку. На противагу міській метушні, кінна прогулянка – це споглядання краси природи.

кінь фотосесія

Плюси верхової їзди в Карпатах

Кінь — не лише красива і віддана тварина. Його споконвіку цінували за неймовірну прохідність. Адже в Карпатах є так багато місць, де можна прогулятись верхи на коні: гірські полонини із вівчарським господарством, лісові стежки, дороги попри гірські річки, зрештою – розроблені туристичні маршрути.

Верхова їзда на просторах Карпатських гір запам’ятається вам на завжди. Несподівані враження від побачених краєвидів здивують навіть досвідчених вершників.

кінь купання

Де, за скільки і чи безпечно?

Про поїздку на конях у Карпатах можна домовитися двома способами. Перший – на пряму з інструкторами, які очікують туристів у людних місцях (сувенірні ринки, центр поселення, гірськолижні витяги, фестивалі). Якщо ж ви відпочиваєте з малими дітьми – можна домовитися і про катання на поні.

Ціна годинної екскурсії в 2016 році у Верховину, Яремче, Буковель, Славське – від 150 до 200 грн. Не суттєво дорожчим буде й другий спосіб – домовленість із адміністрацією готелю чи власниками садиб про організацію цього спортивного і здорового виду відпочинку.

Відпустка в сідлі, або ж сидячи у зручних гуцульських санях є можливою навіть для новачків. Перед прогулянкою досвідчені інструктори проведуть попередній інструктаж про їзду верхи, розкажуть, як потрібно доглядати за тваринами. У мандрівці ви відчуватимете себе впевнено та в безпеці.

кінь зима сани

Допоможи своєму здоров’ю верхи

Безліч незалежних медичних досліджень стверджують: спілкування з конем сприятливо впливає на фізичний і психічний стан здоров’я людини. Повсякденний емоційний стрес ще в давнину, не задумуючись, знімали саме на вечірніх кінних прогулянках. На сьогодні, медики говорять про позитивний ефект при лікуванні верховою їздою дефектів постави та недуг, пов’язаних із викривленням хребта, на функціонування органів травлення та кровообігу людини, на ендокринну, дихальну та нервову системи.

кінь стоянка

Різновиди гірського катання на конях

Взимку лагідні та спокійні коні гуцульської породи («гуцулки») запрягають для катання на санях, наприклад трансферу до гірськолижних витягів. Можна зустріти і такі незвичні пропозиції від карпатських готельєрів, як багатоденна екскурсія на санях в стилі «американського вестерну», із українською родзинкою – коні будуть прикрашені гуцульськими стрічками і дзвіночками. Аналогічні літні подорожі верхи допоможуть відчути себе не лише мандрівником, але й підкорювачем гір і непрохідних шляхів.

кінь америка

Отже, якщо ви обдумуєте літній відпочинок в Карпатах, ми рекомендуємо відважитись відчути себе вершником. Ви оціните гармонію в душі та єдність з природою. Також, відчуєте почуття безтурботності і радості, що принесе прогулянка на свіжому повітрі верхи. Бонус: ви гарантовано поліпшите стан свого здоров’я!

ukraine.1001idea.info